13 Ağustos 2016

Yangın Kapısı


Destek Yangın olarak itfaiye onaylı yangın kapılarımız, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışımız ile tüm projelerinizde yanınızda olmaktan memnuniyet duyuyor olacağız. İhtiyaç duyduğunuz yangın kapıları için yangın kapısı yeri açma, yangın kapısı montajı hizmetleri de sunmaktayız; dilerseniz yangın kapısı ve diğer yangın önlemleri ile ilgili eksikliklerinizi hızlıca gidererek itfaiye raporunuzu en kısa sürede elinize ulaştırabiliriz.

Yangın sırasında gerçekleşen ölümler sanılanın aksine alevlerden çok dumandan kaynaklanmaktadır. Yangın kapıları duman izolasyonu sağlayarak hem güvenli bölgeler oluşturup hayat kurtarmakta hem de yangının temel yakıtı olan oksijen akışını yavaşlatarak ve bölmelendirme ile yangının yayılmasını önlemede etkili olmaktadır. Aşağıdaki video bir yangın kapısının yangına karşı ne kadar etkili olduğunu uygulamalı olarak göstermektedir.

Tüm bu nedenlerle yangın kapıları itfaiye yönetmeliğinde ve diğer standartlarda önemli bir yer tutmaktadır. Yangın kapısı özellikleri detaylı olarak tanımlanmış olsa da tek bir tip yangın kapısını zorunlu kılmamaktadır. Yangın kapılarının ölçüleri bu standartları sağlayacak şekilde, tek veya çift kanatlı olarak ihtiyaçlarınıza uygun üretilmektedir. Bunun yanında farklı renk ve çeşitli malzeme seçenekleri ile yönetmeliğe uygun olarak üretilebilmektedir.

Ücretsiz Keşif, Yangın Kapısı, İtfaiye Raporu hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizi ziyaret etmekten memnuniyet duyuyor olacağız.

Yangın Kapısının Önemi: