13 Ağustos 2016

Ücretsiz Keşif


 

Ücretsiz Keşif

İşyerinize itfaiye raporu almak istiyor veya olası yangin risklerinden tedirgin oluyor ve uzman yardımına ihtiyaç duyuyorsanız, bizi arayın hiçbir ücret almadan gelip sizin için yangın risk analizi ve keşif calişmasi yapalim.

Dilerseniz itfaiyeden olumlu rapor alabilmeniz (itfaiye raporunuzun olumlu olması) için gerekli önlemleri en düşük maliyetler ile sunalim, dilerseniz dünya çapindaki en gelişmiş yangın guvenliği önlemlerini maliyet ve fayda eğrisinde analiz edip size en uygun çözümleri birlikte bulalım.

Peki bunu neden yapıyoruz; müşterilerimizin çok değerli emeklerinin alevlere kurban gitmesini istemedigimiz gibi, değerli zamanınızın ve paranızın uzman olmayan kişiler tarafindan gereksiz ve faydasız önlemlere harcanmasını engellemek istiyoruz. Biz bilginin sorumluluk getirdiğine inanıyor ve müşterilerimizin hakettiği kaliteli hizmeti uygun fiyatlara alması gerektiğini düşünüyoruz.

Tamamen şeffaf davranıyoruz, çünkü kalite ve fiyatlarımıza güveniyoruz. Ayrıca müşterilerimizin süper marketteki etiketlere bakar gibi satın alacağı ürünler ve mühendislik hizmetleri için herhangi bir ücret ödemeden veya taahhüt altına girmeden fiyat alabilmesini ve özgürce pazar araştırması yapabilmesini destekliyoruz.

Destek yangın güvenlik danışmanları olarak ismimizin hakkını vermek ve size tam destek olmak için hizmetimizi bir adım ileriye götürüp sizleri ofisimize kadar yormadan, basit bir randevu talebiniz ile ücretsiz keşif calişması yapmak için biz işyerinize geliyoruz. Ayrica dilerseniz henüz emlak arayışı içinde iken bu hizmetimizden faydalanabilir ve taşınmayı düşündüğünüz mekanın itfaiye raporuna uygun olup olmadığını öğrenebilir ve kararınızı bu bilginin ışığında verebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizi ziyaret etmekten memnuniyet duyuyor olacağız.