13 Ağustos 2016

İtfaiye Raporum Cebimde


 

İtfaiye Raporum Cebimde

Destek yangın olarak tecrübelerimizle harmanladığımız bilgi ve birikimlerimize o kadar güveniyoruz ki, vekalet verdiğiniz işyeri için itfaiye raporunuzu alamaz isek sizden hiç bir ücret almıyoruz. İnanması güç olduğunu biliyoruz, fakat biz uzmanlığımızdan eminiz ve kendimize olan güvenimizi müşterilerimize ispatlamaktan çekinmiyoruz. Size kalan ise sadece bu firsatı değerlendirmek.

İtfaiye Raporum Cebimde hizmetimizden faydalanabilmeniz için noterden alınan sınırlı, yani bizi sadece itfaiye birimlerinde sizi temsil edebilmek için yetkilendiren noter vekaleti ile yetkilendirmeniz sonrasında itfaiyeden olumlu raporunuzu alana kadar ilgili mühendisimiz sizin adınıza bütün süreci takip ederek sizi zaman kaybı ve prosedürlerle uğraşmaktan kurtarıyor. Siz de süreç tamamlanıncaya kadar bu konu için zaman harcamak yerine kendi işlerinize odaklanabilir, işletmenizin kârını artırabilirsiniz.

Tıpkı sizin gibi zamanı değerli müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bu hizmetimiz sayesinde tecrübeli mühendislerimiz olası yanlışları önleyerek hem süreci sizin için en hızlı şekilde ilerletirken hem de sadece yönetmeliğe göre gerekli önlemleri almanızı sağlayarak sizleri gereksiz önlemlere harcanacak ilave masraflar ve zaman kaybından kurtaracaklardır.

Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizi ziyaret etmekten memnuniyet duyuyor olacağız.