13 Ağustos 2016

Duman Dedektörleri


Hayatınızı korumak için

Yaşadığınız alanlara, son derece kaliteli bir ürün olan duman dedektörleri yerleştirilir. Bu tedbir yalnızca ve yalnızca hayatınızı ve sağlığınızı korumaya yönelik bir tedbirdir. Yerleştirilen cihazlar sizi olası yangınlar ve duman oluşan yangınlar konusunda erkenden uyarır ve kendinizi ve yanan odalarda bulunan herkesi güvenle tahliye etmek, 112 acil numarasından itfaiyeyi aramak ve/veya uygun yangın söndürme önlemlerini almak için hayati açıdan büyük önem taşıyan bir süre kazandıracaktır.

Son derece gelişmiş bir cihaz

Son derece gelişmiş olan optik bir sensorik vasıtasıyla sürekli olarak dedektör de duman olup olmadığını kontrol eder. Yangın saptanırsa bunu yüksek alarm sesi ve kırmızı renkli yanıp sönen bir gösterge vasıtasıyla bildirir. Normal durumda yanıp sönen bir fonksiyon göstergesi yaklaşık dakikada bir elektriksel olarak hazır durumda olduğunu gösterir. Duman algılaması optik olarak gerçekleştiğinden cihaz kesinlikle zararlı ışın yaymaz.

Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizi ziyaret etmekten memnuniyet duyuyor olacağız.

duman_dedektoru-375x375 (1)